SOFFAMini

Yemek yapma zevkinizi çocuklarınızla birlikte yaşamaya ne dersiniz?

Ailece yapmak isteyeceğiniz hafta sonu aktivitenizde Soffa Mutfak Atölyesi’ndeki aktivite takvimine bakmadan planlamayın. Soffa Mutfak Atölyesi’nde birbirinden lezzetli yemekleri, pastaları yaparken çocuklarınızla birlikte eğlenceli bir gün geçirmenin zevkine varacaksınız. Çocuklarınız el becerilerini geliştirirken aynı zamanda yaşıtları ile birlikte sosyalleşecek. Eğitmen Şeflerimiz ile birlikte çocuklarımızın yaratıcılığını özgürce uygulayacakları mutfağımızda, ebeveyn olarak onların sağlıklı kişisel gelişimine de katkıda bulunacaksınız. 6-14 yaş aralığında tüm çocukları sizlerle birlikte Soffa Mutfak Atölyesi’nin eğlenceli dünyasına bekliyoruz.

Doğum günü etkinlikleri

Doğumgünü ve özel kutlamalarınız için Mini Soffa Mutfak Atölyesi sizleri bekliyor.

Doğum günü etkinlikleri

Mini Workshoplar

El ele verin harikalar yaratın. Bu sihirli mutfakta siz de çocuğunuzla birlikte yer alın. 9-14 yaş arası mini workshoplar için etkinlik takvimimize göz atın. Siz de çocuğunuzla unutulmaz bir mutfakdeneyimi yaşamak istiyorsanız Mini Soffa?nın özel eğitim programlarından birini seçiparamıza katılın.

Mini Workshoplar

Öğrenciler mutfakta

Haydi Çocuklar Mutfağa. Derslerinize biraz ara verin mutfak zili çaldı. Alanında uzman şeflerin eşliğinde, kendilerine özel mutfak ekipmanları ile çocuklarınız burada hem yemek kültürlerini geliştirecek hem de eğlenecekler.

Öğrenciler mutfakta