Soffa Mutfak Atölyesi,  WOW Istanbul Hotels&Convention Center bünyesindeki 34 toplantı salonu ile bireysel eğitimlerin yanı sıra kurumsal eğitimler için de her türlü toplantı ve organizasyon ihtiyacına cevap vermektedir. Soffa Mutfak Atölyesi, yiyecek-içecek sektöründeki markaların reklam filmleri ve fotoğraf çekimleri için mükemmel bir ambians sunmaktadır. Ayrıca çalışanların motivasyon etkinlikleri için kurumlara özel workshoplar hazırlanmaktadır.
 

Şirket Motivasyon etkinlikleri

Şirketinizde çalışanlar arasında iletişimi güçlendirmek, motivasyonu artırmak ve aidiyet hissi oluşturmak için tadına doyulmaz workshoplarımızı hizmetinize sunuyoruz. İşin mutfağında birlikte çalışan iş arkadaşları, profesyonel eğitmenlerimizin yönlendirmesiyle lezzetli yemekler yapacaklar; birlikte üretenler, mutfakta birlikte öğrenecekler. Mükemmel bir yemeğin sırrının malzemelerin uyumu ve birlikteliği olduğu gibi, katılımcılar da birlikte yemek yaparken mükemmel organizasyonun çalışanlar arasındaki uyum ve birlikteliğe bağlı olduğunu yaşayarak öğrenme fırsatı yakalayacaklar.

Şirket Motivasyon etkinlikleri

Ürün lansmanları

İyi bir ilk izlenim bırakmak için ikinci bir şansınız yoktur. Bu yüzden markanızın tüketicilerle ilk buluşma anının gerçekleştiği ürün tanıtım organizasyonlarınız için, SOFFA mutfak atölyesinin şık ve nezih ambiyansını hizmetinize sunuyoruz. WOW İstanbul Hotels & Convention Center bünyesinde yer alan mutfağımızda, deneyimli ve profesyonel kadromuzla çeşitli ürün lansman organizasyonlarınızda üstün kalite servisimizle hizmetinizdeyiz.

Ürün lansmanları

Fotoğraf ve reklam çekimi, Stüdyo kiralama

Markanızın görsel tanıtımında kullanılacak film ve fotoğraf çekimlerinde dilerseniz, sizi İstanbul?un en özel yemek atölyesinde misafir edebiliriz. Özel dekore edilmiş atölyesi ve yemek sunum alanıyla SOFFA Mutfak Atölyesi, keyifli ve şık ambiyansıyla tüm prodüksiyon ihtiyaçlarınız için harika bir seçim olacaktır.

Fotoğraf ve reklam çekimi, Stüdyo kiralama